עוד אפשר - קצת עלינו
מהם הייתרונות של "עוד אפשר"

עוד אפשר קשר בתנועה

זו תכנית כושר ייחודית ומקצועית המותאמת לגיל השלישי ולמצבו.

תוכנית זו מותאמת אישית למצבו של המתאמן ומיועדת לחיזוק התפקוד היום יומי, למניעת נפילות, להגדלת טווחי התנועה, שיפור מצב הרוח וחיזוק הקשר עם הסובב אותך.

אימון מותאם ומגוון בביתך על ידי מאמנת מוסמכת, מרצה במכללה האקדמית במכון וינגייט 

מומלץ מאוד לאנשים עצמאיים וסיעודיים שרוצים להרגיש טוב ברמה הפיזית לשמור ולבנות גוף בריא ונפש בריאה

 

אנו חיים בתקופה שהמודעות לאורח חיים בריא ופעיל מקבלת חשיבות מרובה בעיקר אצל אנשים מעל גיל 50, האימון האישי מציע יתרונות רבים בניית תכנית אימונים מקצועית שמתאימה לאורח החיים שלכם וגם למסגרת התקציב שלרשותכם, ובכך קל יותר להציב מטרות ויעדים ולעמוד בהם בקלות.

קשר בתנועה שם דגש על הקשר הבין אישי ופועלת בתחום כבר מעל עשר שנים, אנו מציעים את למתאמנים בוגרים 50+, לקשישים, אנשים בשיקום אחרי מחלות, או נשים בהיריון ואחרי לידה. התאמה ייחודית ליכולות ולצרכים של כל מתאמן, למבנה גופו ולשגרת חייו, האימון נעשה בכל מקום שבו תבחרו כולל בביתכם בפרטיות והרחק מהעניים הבוחנות של הסביבה שלכם.

אנשים רבים ניסו בעבר לנהל אורח חיים בריא שכללו דיאטות או אימוני כושר לא מותאמים וכיום מתמודדים עם בעיות שנגרמו בעקבות אורח חיים שאינו בריא, בעיקר חוסר מוטיבציה וביטחון עצמי נמוך בדיוק בגלל זה תוכנית האימון שלנו כוללת גם הכוונה תזונתית, וזהו יתרון בפני עצמו עבור אנשים המעוניינים לשמור על אורח חיים בריא, לרדת במשקל או לאנשים המתמודדים עם בעיות בריאותיות הקשורות באי נוחות.

מאמנת כושר, בעלת ניסיון רב תלווה אתכם שלב אחר שלב באופן המתאים לכם. תעזרו לכם לא לוותר לעצמכם ובעיקר, תעזרו לכם להגיע לתוצאות וליעדים שהצבתם לעצמכם.


הירשמו לאימון אישי ותוכלו ליהנות מהטבה משמעותית שתסייע לכם להגיע ליעדים

מהם יתרונות "עוד אפשר – קשר בתנועה"?

  1. מבדקי כושר גופני תפקודי לגיל הזהב

  2. התאמה לפי סוגי מחלות: לחץ דם, סוכרת, דלדול עצם ועוד

  3. מניעת נפילות לסובלים מיציבות לקויה

  4. שיפור תנועה

  5. שיקום

  6. שילוב של תפריט תזונה בהתאמה אישית.

המלצות מהשטח

ברצוני לומר תודה גדולה לאפרת שהגיע אליי לבית החולים או הביתה תמיד בחיוך ואנרגיות גבוהות והצליחה להזיז אותי מהספה לאחר טיפולים כימוטרפים כששרירי הגוף ממש לא מתפקדים הצבנו יעד ועבדנו על השיפור של המצב הבריאותי, ותוך חצי שנה הצלחנו ממצב שכיבה כמעט ללא תזוזה להגיע להליכות מהירות בפארק. כיום אני ממשיך להתאמן ולשמור על אורח חיים בריא כחלק מהדרך חיים שלי.

אורי חזן, ראש העין

אני בן 68 ומעולם לא התעניינתי בספורט או באורח חיים בריא, סבלתי מאוד מעודף משקל, וגיל הגוף כבר לא איפשר לי לבצע פעולות בקלות כמו לעלות במדרגות או להתכופף לסגור את הנעלים. לאפרת פניתי לאחר שהתגלו אצלי בעיות עצירות קשות וחוסר שיווי משקל שגרמו לי ליפול הרבה ובקושי הצלחתי להרים את עצמי מהריצפה. אפרת עבדה איתי בשיטת עוד אפשר בהצבת יעדים ומטרות ובעזרת נצחונות קטנים כבשתי את היעד הגדול.

דוד, רמת השרון

רפי נוהג ללכת לחדר הכושר פעמים בשבוע מאז שיצא לגמלאות, אני לעומת זאת לא הסתדרתי עם הרעיון שלהתאמן בקבוצות גדולות ובמבטים של אנשים, הביישנות השאירה אותי בבית מאוד מתוסכלת כי אורח חיים בריא מאוד חשוב בעניי, את אפרת פגשתי בסדנה לאורח חיים בריא לגיל השלישי, ומאז דרכנו לא נפרדות, חיזקנו את הקשר הזוגי וקיבלנו הדרכות מאפרת לאימונים זוגיים. תודה רבה על כל הדרך שעשית איתנו

דניאל ויפה שליזינגר, פתח תקווה

לשיחת התייעצות השארו כאן פרטים